Asset Publisher Asset Publisher

Back

XX Cesarsko-Królewski Jarmark Galicyjski

XX Cesarsko-Królewski Jarmark Galicyjski

To już 20 edycja imprezy zwanej „Dniami Narola”.

Tradycyjnie na początku lipca spotkaliśmy się w Narolu aby wspólnie bawić się i świętować.

Główne uroczystości odbyły się  w sobotę 6 maja na rynku w Narolu i przyciągnęły wielu turystów oraz okolicznych mieszkańców.

Pośród wielu stoisk z rękodziełem, sztuką, swojskim jedzeniem, oraz atrakcjami dla najmłodszych, nie zabrakło również zielonego namiotu z logo Nadleśnictwa Narol, który cieszył się dużym powodzeniem wśród przybyłych gości.

Każdy odwiedzający nasze stoisko mógł spróbować swoich sił w rozwiązywaniu przyrodniczych łamigłówek. Dowiedzieć się czegoś interesującego na temat przyrody Roztocza i Puszczy Solskiej oraz porozmawiać z leśnikami na temat ich codziennej pracy. Dla każdego mieliśmy drobny upominek w postaci różnych materiałów promocyjnych, a dla śmiałków rozwiązujących przyrodnicze układanki nagrody w postaci atlasów i książek.

Cieszy nas duże zainteresowanie przyrodą i oraz pracą leśników. Dziękujemy za każde spotkanie, każde życzliwe słowo oraz dyskusję podczas której mogliśmy przekazać swoją wiedzę. Takie wydarzenia to również doskonałe miejsce do wymiany poglądów oraz pogłębienia wiedzy na temat oczekiwań jakie stawia przed nami współczesne społeczeństwo.

 

Pozdrawiamy wszystkich i składamy serdeczne Darz Bór!!!