Asset Publisher Asset Publisher

Zurück

Spotkanie z emerytowanymi pracownikami Nadleśnictwa Narol

Spotkanie z emerytowanymi pracownikami Nadleśnictwa Narol

Nadleśnictwo Narol to nie tylko Roztocze, Puszcza Solska i przyroda, ale również ludzie, którzy w tym miejscu pracują i dbają o to aby nasze lasy były coraz piękniejsze i dostarczały potrzebnego drewna. 

Tradycyjnie jak co roku spotkaliśmy się z emerytowanymi pracownikami Nadleśnictwa Narol po to aby porozmawiać o minionych czasach. Powspominać dawne dzieje. Pochwalić się najnowszymi osiągnięciami i tak po „ludzku” zapytać się: Co tam słychać u Pana, Panie Leśniczy? Jak Pańskie zdrowie i samopoczucie?

  Spoglądamy na twarze ludzi, którzy przepracowali w Nadleśnictwie Narol 30, 35 a nawet i 40 lat! To niezwykle długi czas, podczas którego wydarzyło się bardzo dużo. Pomyślmy ile pokoleń drzew wyrosło dzięki pracy tych leśników. Pomyślmy ile mebli powstało z drewna, które ci ludzie pozyskali z lasu. Pomyślmy ile barwnych historii oraz niezapomnianych spotkań z przyrodą doświadczyli ci leśnicy.

Serdecznie dziękujemy za przybycie i za waszą pracę. Leśnicy z Narola pamiętają o swoich poprzednikach. Życzymy wszystkiego dobrego, dużo zdrowia oraz wielu ciekawych spotkań z przyrodą.

 

Darz Bór koledzy i koleżanki leśnicy!